Księga Gości

Autor:Kasia -wnuczka Wiktora i Toni Lisowskich
Data:2010-10-18 18:58:47

Treść:W moim przypadku "ładowanie akumulatora" po ciężkim dniu to oglądanie zdjęć zrobionych przez Pana Wierzbickiego. Szanowny Panie, chylę czoła = zdjęcia po prostu niesamowicie piękne!!! Dziekując proszę o jeszcze :)

 

Autor:Anna Lisowska
Data:2010-07-19 00:01:07

Treść:Wlasnie otrzymalam nazwe linku strony Radunina od mojej kochanej cioci T.Lisowskiej (dziekuje!)i pisze! Jestem wnuczka Marii i Wiktora Lisowskich ktorych juz nie ma niestety na tym swiecie :(. Corka Marii i Leona Lisowskich. Chociaz niestety nie odwiedzam moich kochanych stron dziecinstwa, musze przyznac ze widzac zdjecia Radunina lza zakrecila mi sie w oku...slicznie! Pozdrawiam wszystkich ktorych znam i nie znam i serdeczne dzieki za fantastyczny pomysl utworzenia tej strony!!

 

Autor:Taisa Lisowska
Data:2010-06-12 10:26:34

Treść:Właśnie dowiedziałam się, że odeszła na zawsze Renia Andruszkiewicz z d. Osławska. Od dawna umawiałyśmy się na spotkanie i ... już mnie nie odwiedzi. Kto Reniu będzie teraz dbał, tak jak TY, o Twój rodzinny dom i piękny ogródek? Tak wiele osób z Radunina odeszło w ciągu ostatniego roku. Tak trudno pogodzić się, że nie spotka się ICH na naszej ulicy. Niech spoczywają w pokoju.

 

Autor:Piotr Jankowski
Data:2010-06-02 23:57:41

Treść:Pozostaną wspomnienia po Raduninie lub jeżeli ktoś woli Radulinie. Miałem tam babcię Janinę Wierzbicką. Dziś ją pożeganliśmy. Czas ucieka, lata mijają... Wujku, autorze! Piękna strona i piękne foty. Wierzę, że się jeszcze w Raduninie spotkamy!

 

Autor:Kasia z Podlasia
Data:2010-04-25 19:05:13

Treść:Raduninie - Kraino Szczęśliwości - mojego dzieciństwa i wczesnej młodości! Uwielbiam Twój bruk i chaty drewniane serdecznie przeze mnie umiłowane. Często wspominam spędzone tu chwile przed Twą urodą z zachwytem głowę chylę. Latem pomieszkuję w Rodziny mej gnieździe ...tęsknić zaczynam tuż po wyjeżdzie! I wiele mi daje uciechy, gdy moje dwie Pociechy wakacji nad Radulanką się domagają (w ślady bowiem wujka i mamy podążają :D ) Pozdrawiam Mieszkańców i takich jak ja w Raduninie Zakochańców :) ps. Gratuluję wspaniałej strony i znakomitych (aj, serce rośnie!) zdjęć!

 

 
Wczoraj:84
Dziś:109