Księga Gości

Autor:Cierpliwie czekająca
Data:2009-08-26 06:07:11

Treść:Bardzo ucieszyłam sie na zapowiedź nowych materiałów na stronie.Będę czekać na nie z niecierpliwością. Na pewno będą bardzo interesujące. Przeczucie mi to mówi!

 

Autor:zachwycony
Data:2009-08-25 20:16:21

Treść:To super!!!!!!

 

Autor:Stanisław Wierzbicki
Data:2009-08-25 19:35:37

Treść:Dziękuję za pozdrowienia z Sosnowika. Przecież to wieś sąsiadująca z Raduninem, dzieli nas tylko kawałek Puszczy. Wiernym sympatykom strony obiecuję w tym roku (a zaczynamy już 3 rok działalności) nowe fotografie do Archiwum, Przedmiotów zabytkowych i Fotogalerii. Przybędą nowe pozycje w kategorii Okolice. Proszę czekać cierpliwie, aż znajdę czas na ich opracowanie. Widzę, że oprócz Księgi Gości, przydałoby się Forum. Pomyślę o tym w przyszłości. Serdecznie pozdrawiam.

 

Autor:kriz73
Data:2009-08-24 12:37:55

Treść:Gratuluję i zazdroszczę tej strony pozdrowienia z Sosnowika

 

Autor:świetnej pamięci Bobik
Data:2009-08-23 11:49:20

Treść:Drogi krytyku. Skąd wiesz, że ś.p. znaczy świętej pamięci a nie np. świetnej pamięci? rzeczy nie zawsze są takie na jakie wyglądają. a jeśli już chcesz znać moje poglądy na temat świętości i świętej pamięci to wierzę że każdy pies, kot, świnia, krowa, komar oraz inne zwierzęta i rośliny podobnie jak człowiek to stworzenia boże. i o świętości tego czy innego stworzenia bożego tak na prawdę decyduje Bóg. Z niejasnych dla mnie powodów ludzie jednak dają sobie prawo sobie nazywać innych świętymi (nawet za ich życia)albo pisać na ich nagrobkach "świętej pamięci" (choćby był za życia najgorszym draniem). Jeśli więc ludzi nazywają świętymi to tym bardziej ja daję sobie prawo nazywać świętymi zwierzęta - albo wszyscy mogą być świętymi albo nikt. Bo jak długo żyję na tym świecie żaden pies nie obraził mnie (np. nie nazwał mnie osobą bezmyślną) tylko dlatego, że mam inne poglądy niż on. nie przypomniam sobie równiez przypadku aby psy czy koty robiły ludziom takie potworności jakie ludzie im wyrządzają. nie przypominam sobie aby jakikolwiek radulański jeleń przykładowo strzelał do ludzi tylko dlatego, że ten człowiek zbudował sobie na jego terytorium dom i zrobił pole i mówił na dodatek, że tak musi być bo człowiek niszczy jego własność. więc nie zadzieraj nosa krytyku tylko dlatego, że jesteś człowiekiem, bo historia ludzkości jest raczej dla naszego gatunku niekorzystna i smutna - ludzie bardzo często są okrutni, małostkowi, zazdrośni, zawistni, zakłamani, tchórzliwi...... i mało który na miano świętego czy na świętą pamięć zasługuje. i na koniec mam prośbę, jeśli już decydujesz się kogoś obrażać podpisz się imieniem i nazwiskiem. amen

 

 
Wczoraj:126
Dziś:113