Księga Gości

Autor:gość
Data:2009-07-24 10:06:49

Treść:A mi te ambony myśliwskie to się nawet podobają. Spójne z krajobrazem, jak nie patrzeć. Nowy właściciel pewnie nie będzie grodził tych wieżyczek. No bo po co? Przecież mają służyć myśliwym do polowania na zwierzynę. Dzik, jeleń czy co tam jeszcze nie wejdzie na zamknięty teren, a myśliwi też nie będą skakać przez płoty, więc tak na logikę: albo płot, albo wieżyczki. Skoro są wieżyczki, to płotu nie będzie. Pozdrawiam mieszkańców Radunina i okolic

 

Autor:Rodnyj ziemlak
Data:2009-07-23 13:35:57

Treść:Może mam krew białoruską (pochodzę z tych terenów)ale jak się pisze POJEDYNCZY, a poza za tym ludzie, którzy mają w poliżu wież pola nie spotykają się zarytymi dziurami i wiadomo przez jakie zwierzęta

 

Autor:Grześ
Data:2009-07-13 13:40:44

Treść:Czy ja dobrze zrozumiałem? Mamy kolejnego właściciela ziemi radunińskiej i to kolejnego z wątpliwej jakości gustem? Proszę osoby, które wiedzą coś więcej o jakieś informacje i jeśli to możliwe o zdjęcia owych przygnębiających wież strażniczych... mój e-mail: proauctions@vp.pl Dziękuje i pozdrawiam!

 

Autor:Taisa Lisowska
Data:2009-07-13 10:40:03

Treść:Ambony myśliwskie spotykane w lesie lub pojedyńczo na polach przypominają o tym, że na tych terenach funkcjonują myśliwi, którzy nie tylko strzelają do zwierząt ale również je dokarmiają. Natomiast trzy wieże postawione w jednym rzędzie przed Raduninem kojarzą mi się jednoznacznie z wieżami wartowniczymi. A jeśli jeszcze nowy właściciel hektarów po panu zielarzu ogrodzi je swoim "estetycznym płotem" /podobnie jak za rzeką/ to wypisz, wymaluj getto, a może jeszcze gorzej.Tak właśnie mnie się kojarzy widok 3 wież, wyeksponowanych w szczerum polu.

 

Autor:Tropiciel sensacji
Data:2009-07-01 09:53:53

Treść:Wiem dlaczego są te wieże myśliwskie!. Wiadomo, że w Polsce grasuje puma, lub inny drapieżnik. Radunin jest technicznie przygotowany na atak złego zwierza ( gdyby tu dotarł). Pod takim obstrzałem żadne zwierze nie miałoby szans na przeżycie ( puma, tygrys, lampart, a nawet nasz puszczański ryś)!!!

 

 
Wczoraj:126
Dziś:42