Księga Gości

Autor:Rodnyj ziemlak
Data:2009-07-23 13:35:57

Treść:Może mam krew białoruską (pochodzę z tych terenów)ale jak się pisze POJEDYNCZY, a poza za tym ludzie, którzy mają w poliżu wież pola nie spotykają się zarytymi dziurami i wiadomo przez jakie zwierzęta

 

Autor:Grześ
Data:2009-07-13 13:40:44

Treść:Czy ja dobrze zrozumiałem? Mamy kolejnego właściciela ziemi radunińskiej i to kolejnego z wątpliwej jakości gustem? Proszę osoby, które wiedzą coś więcej o jakieś informacje i jeśli to możliwe o zdjęcia owych przygnębiających wież strażniczych... mój e-mail: proauctions@vp.pl Dziękuje i pozdrawiam!

 

Autor:Taisa Lisowska
Data:2009-07-13 10:40:03

Treść:Ambony myśliwskie spotykane w lesie lub pojedyńczo na polach przypominają o tym, że na tych terenach funkcjonują myśliwi, którzy nie tylko strzelają do zwierząt ale również je dokarmiają. Natomiast trzy wieże postawione w jednym rzędzie przed Raduninem kojarzą mi się jednoznacznie z wieżami wartowniczymi. A jeśli jeszcze nowy właściciel hektarów po panu zielarzu ogrodzi je swoim "estetycznym płotem" /podobnie jak za rzeką/ to wypisz, wymaluj getto, a może jeszcze gorzej.Tak właśnie mnie się kojarzy widok 3 wież, wyeksponowanych w szczerum polu.

 

Autor:Tropiciel sensacji
Data:2009-07-01 09:53:53

Treść:Wiem dlaczego są te wieże myśliwskie!. Wiadomo, że w Polsce grasuje puma, lub inny drapieżnik. Radunin jest technicznie przygotowany na atak złego zwierza ( gdyby tu dotarł). Pod takim obstrzałem żadne zwierze nie miałoby szans na przeżycie ( puma, tygrys, lampart, a nawet nasz puszczański ryś)!!!

 

Autor:Taisa Lisowska
Data:2009-06-27 17:38:00

Treść:W Raduninie lato w pełni.Dziś jest fantastyczna pogoda,w oddali słychać pracę traktora, a we wsi czasami przejedzie jakiś samochód.O, własnie zaczęły śpiewać koguty ,będzie chyba znowu deszcz.Od czasu do czasu pokazują się członkowie mojego "czarnego gangu",przejrzą swoje miski i dalej idą na łowy albo spać.Mam wiadomość dla autora strony.Właśnie dzisiaj dowiedziałam się,że na zdjęciu przedstawiającym trójke żołnierzy - obok dwóch Lisowskich stoi Mikołaj Mińczuk z Załuk.Jest to dziadek Gienka Mińczuka, mojego kolegi z klasy.Pozdrawiam gości tej strony.

 

 
Wczoraj:84
Dziś:43