Księga Gości

Autor:Howorymo po swojomu
Data:2014-01-06 07:37:00

Treść:

Witajem serdeczna cudounaho czaławieka jaki starajecca kab nie umiorła pamiać pra naszaje Padlasze, rodnuju wiosku i jeho mieszkańcou! Podkidajem wam mapku dzie i Radunin znajszołsa! :)

http://postimg.org/image/4qs2uolgp/full/


Pazdraulajem Was i Radunin!

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Uwaga: Dyskusja przeniesiona na Forum!

 

Autor:Oglądacz zdjęć
Data:2013-11-30 19:37:00

Treść:Zainteresowała mnie strona internetowa miejscowości SOKOLE. Jestem pod dużym wrażeniem aktywności członków stowarzyszenia. Tyle wspaniałych akcji ma tam miejsce, tylu aktywnych ludzi tam działa.Życzę członkom stowarzyszenia wytrwałości i dalszych udanych pomysłów, a mieszkańcom Radunina czerpania pozytywnych wzorców od mieszkańców wsi Sokole.

 

Autor:Mateusz
Data:2013-11-27 16:13:00

Treść:Ciekawa strona o tak malutkiej mieścinie. Na zdjęciach wieś prezentuje się o wiele lepiej niż w rzeczywistości. To wszystko dzięki talentowi fotograficznemu autora. Warto tu zaglądać, aby zobaczyć  miejscowość o każdej porze roku.

 

Autor:Czytelnik
Data:2013-11-18 08:01:00

Treść:Bardzo ciekawa strona. Przede wszystkim barwna. Mam nadzieję, że będziemy mogli w pełnej krasie podziwiać na tej stronie wszystkie pory roku. Z niecierpliwością czekam na kolejne fotogalerie i zdjęcia z okolic.

 

Autor:Andrzej Kasperowicz - Sokole
Data:2013-11-14 08:04:00

Treść:

Szanowny Panie Stanisławie

Gratuluję!! nowej wersji strony Radunina. Wspaniała jest szata graficzna, a zastosowane nowe technologie tworzą ją bardziej dynamiczną. Dziękuję bardzo za dodanie linku do stronyTowarzystwa Przyjaciół Sokola – wsi w sąsiedniej gminie Michałowo. Pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego Panu i mieszkańcom Radunina. Polecam nową książkę wydaną przez TPS„Śladami Hasbachów”. -http://sokole-tps.pl/index.php?aid=85

 

 
Wczoraj:84
Dziś:89