





| Autor: | Obserwator zdjęć | |
| Data: | 2025-12-31 17:20:00 | |
| Treść: | Jestem pod ogromnym wrażeniem. Z tego co obejrzałam wynika, że w Raduninie mieszkały piękne dziewczyny. Nie ma ich już wśród żywych. Pozostaną w naszej pamięći młode i usmiechnięte. Wszystkie przedstawione postaci przypominają nam o naszych znajomych, sąsiadach zza płotu. Bardzo to wzruszające. Chociaż na kilka sekund dawni mieszkańcy Radunina zostali ożywieni. Może patrzą na nas z góry? Dziękuję autorowi za pomysł. Mała zasługa AI a duża zasługa wiedzy i umiejętności informatycznych p. Stanisława. Duża radość dla nas!.
| |




| Wczoraj: | 212 |
| Dziś: | 1636 |








