Autor:Obserwator zdjęć
Data:2025-12-31 17:20:00

Treść:

Jestem pod ogromnym wrażeniem. Z tego co obejrzałam wynika, że w Raduninie  mieszkały piękne dziewczyny. Nie ma ich już wśród żywych. Pozostaną w naszej pamięći  młode i usmiechnięte. Wszystkie przedstawione postaci przypominają nam o naszych znajomych, sąsiadach zza płotu. Bardzo to wzruszające. Chociaż na kilka sekund dawni  mieszkańcy Radunina zostali ożywieni. Może patrzą na nas z góry?

Dziękuję autorowi za pomysł. Mała zasługa AI a duża zasługa wiedzy i umiejętności informatycznych p. Stanisława. Duża radość dla nas!.

 

 
Wczoraj:212
Dziś:1636