Autor:Stanisław Wierzbicki
Data:2026-01-11 11:40:00

Treść:

Kolejne zdjęcia w licznie 10 szt. są już dodane. To jeszcze nie koniec.

 

Autor:Ala Ch.
Data:2026-01-08 09:07:00

Treść:

Dziękuję  za "ożywienie" moich przodków  oraz innych znanych  mi  oraz nieznanych mieszkańców wsi Radunin.Bardzo to piękne i wzruszające.

 

Autor:Pasjonatka
Data:2026-01-03 08:26:00

Treść:

Drogi Panie Stanisławie,

cóż za uroczy prezent świąteczny nam przygotowałeś! Jesteśmy pod wrażeniem ożywionych sąsiadów, naszych cioć i Mamusi. Sołtys wsi Pan Sobolewski i Jego syn Jan,skrzypek i  budowniczy mostów na Dunaju, Pan Lisowski dosiadający swojego wiernego konia, Rodzina bliskich memu sercu Państwa Klukowiczów,   spacerek z Panią Teklą po podwórku z kurą, która chce nam towarzyszyć, piękne, strojne  sąsiadki, wycieczka do Białegostoku na spacer ul. Lipową i pożegnanie zmarłej Pani Sawickiej. To prawdziwy majstersztyk! Gratulujemy znakomitego  pomysłu i talentu:)

Dobrego Nowego AD 2026. 

 

 
Wczoraj:212
Dziś:1637