





| Autor: | Stanisław Wierzbicki | |
| Data: | 2026-01-11 11:40:00 | |
| Treść: | Kolejne zdjęcia w licznie 10 szt. są już dodane. To jeszcze nie koniec.
| |
| Autor: | Ala Ch. | |
| Data: | 2026-01-08 09:07:00 | |
| Treść: | Dziękuję za "ożywienie" moich przodków oraz innych znanych mi oraz nieznanych mieszkańców wsi Radunin.Bardzo to piękne i wzruszające.
| |
| Autor: | Pasjonatka | |
| Data: | 2026-01-03 08:26:00 | |
| Treść: | Drogi Panie Stanisławie, cóż za uroczy prezent świąteczny nam przygotowałeś! Jesteśmy pod wrażeniem ożywionych sąsiadów, naszych cioć i Mamusi. Sołtys wsi Pan Sobolewski i Jego syn Jan,skrzypek i budowniczy mostów na Dunaju, Pan Lisowski dosiadający swojego wiernego konia, Rodzina bliskich memu sercu Państwa Klukowiczów, spacerek z Panią Teklą po podwórku z kurą, która chce nam towarzyszyć, piękne, strojne sąsiadki, wycieczka do Białegostoku na spacer ul. Lipową i pożegnanie zmarłej Pani Sawickiej. To prawdziwy majstersztyk! Gratulujemy znakomitego pomysłu i talentu:) Dobrego Nowego AD 2026.
| |




| Wczoraj: | 212 |
| Dziś: | 1637 |








