Autor:Sercem Radunianka
Data:2026-03-19 19:58:00

Treść:

Jestem bardzo wzruszona widokiem mamy i dziadka, a także kilku innych osób, które znałam w latach mojego dzieciństwa spędzając w jego czasach wakacje w Raduninie. Panie Stanisławie, ślę ukłon i dziękuję za pracę i serce, jakie wkłada Pan w wygląd i treści tejże strony.

 

Autor:Stanisław Wierzbicki
Data:2026-03-08 12:11:00

Treść:

I już są kolejne zdjęcia.

Nastepnym razem to już Drodzy Czytelnicy zobaczycie siebie z lat młodości.
Liczę na wyrozumiałość.

 

Autor:Stanisław Wierzbicki
Data:2026-02-22 08:14:00

Treść:

Są nowe zdjęcia. Zapraszam.

 

 
Wczoraj:212
Dziś:1743