






| Temat: | Witam na stronie w nowej wersji | |
| Autor: | Stanisław Wierzbicki | |
| Data: | 2009-11-15 00:00:00 | |
| Treść: | Co myślicie o nowej szacie graficznej strony?
Poprzednia wydała mi się zbyt poważna.
Postanowiłem wprowadzić trochę koloru i zrobić ją trochę bardziej "młodzieżową".
Może jeszcze nie wszystko działa i pojawią się jakieś błędy, ale w najbliższych
dniach dokładnie przetestuję i naprawię.
Forum jest bardzo proste i zachęcam do korzystania.
Czekam na odpowiedzi do tego tematu.
| |

| Autor: | Stanisław Wierzbicki | |
| Email: | st.wierzbicki@wp.pl | |
| Data: | 2009-12-06 22:48:32 | |
| Treść: | Drogi Marcinie. Wymienione przez Ciebie kolory osobom wychowanym na wsi kojarzą się z łąkami, kwiatami, polami, lasami itp. Poniżej kilka przykładów.
Biały - to dmuchawiec.
Czerwony - to kwiaty.
Czarny, szary - to kolory naszej ziemi.
Żółty - kwiaty jak ten w ogródku Twojej Cioci.
Zielony - to łąki i lasy. | |
| Autor: | Sympatyk strony | |
| Data: | 2009-11-30 00:00:00 | |
| Treść: | Wydaje mi się, że jest na stronie miejsce na zdjęcia wykonane przez sympatyków Radunina( w fotogalerii). Jeśli ktoś zrobi zdjęcia ikon, nawet tych, które wiszą na ścianach domów w Raduninie to myślę, że autor strony bardzo chętnie umieści je na naszym wiejskim portalu. W Księdze Gości jest o tym mowa. W tym miejscu każdy może czuć się twórcą. Chyba, że trop mego myślenia jest mylny. :roll:
| |
| Autor: | koluś | |
| Data: | 2009-11-30 00:00:00 | |
| Treść: | Mądrze powiedziane. To super pomysł. Super, że są tacy ludzie. :-))
| |




| Wczoraj: | 2001 |
| Dziś: | 145 |








