





| Autor: | Stanisław Wierzbicki | |
| Data: | 2009-11-16 00:00:00 | |
| Treść: | Dziękuję za uznanie ale myślę, że do NG jeszcze mi daleko. To tylko zamiłowanie do fotografii, a ponieważ kupiłem rok temu cyfrową lustrzankę, jakość jest w miarę znośna. Owady były fotografowane przez soczewki nasadkowe do makro w cenie 50 zł za komplet 4 szt. Ostrość nie jest najlepsza ale coś da się zobaczyć.
| |




| Wczoraj: | 2001 |
| Dziś: | 162 |








