Autor:Stanisław Wierzbicki
Data:2009-11-16 00:00:00

Treść:Dziękuję za uznanie ale myślę, że do NG jeszcze mi daleko. To tylko zamiłowanie do fotografii, a ponieważ kupiłem rok temu cyfrową lustrzankę, jakość jest w miarę znośna. Owady były fotografowane przez soczewki nasadkowe do makro w cenie 50 zł za komplet 4 szt. Ostrość nie jest najlepsza ale coś da się zobaczyć.

 

 
Wczoraj:2001
Dziś:162