





| Autor: | Stanisław Wierzbicki | |
| Data: | 2009-11-17 00:00:00 | |
| Treść: | Niestety, forum nie jest mojego autorstwa. Znalazłem w Internecie darmowy skrypt i tylko dostosowałem do tej strony. Widzę jednak, że sprawia problemy, więc poszukam innego. Co do rozwijania wszystkich tematów, to trzeba kliknąć przycisk [+] w dolnym menu forum.
| |
| Autor: | koluś | |
| Data: | 2009-11-16 00:00:00 | |
| Treść: | super sprawa
| |
| Autor: | koluś | |
| Data: | 2009-11-16 00:00:00 | |
| Treść: | Chciałem zapytać, bo tak długo istnieje ta strona i nikt nie zapytał czy pan za te zdjęcia nie dostał żadnej nagrody. Warte National Geographic.
| |




| Wczoraj: | 2001 |
| Dziś: | 160 |








