Autor:Stanisław Wierzbicki
Data:2009-11-17 00:00:00

Treść:Niestety, forum nie jest mojego autorstwa. Znalazłem w Internecie darmowy skrypt i tylko dostosowałem do tej strony. Widzę jednak, że sprawia problemy, więc poszukam innego. Co do rozwijania wszystkich tematów, to trzeba kliknąć przycisk [+] w dolnym menu forum.

 

Autor:koluś
Data:2009-11-16 00:00:00

Treść:super sprawa

 

Autor:koluś
Data:2009-11-16 00:00:00

Treść:Chciałem zapytać, bo tak długo istnieje ta strona i nikt nie zapytał czy pan za te zdjęcia nie dostał żadnej nagrody. Warte National Geographic.

 

 
Wczoraj:2001
Dziś:160