





| Autor: | Stanisław Wierzbicki | |
| Data: | 2009-11-20 00:00:00 | |
| Treść: | Słusznie, też staram się pisać emaile i na forum bardzo uważnie. Niestety, pisałem to już późnym wieczorem po ukończeniu prac na nową stroną. Oczywiście, poprawiłem wymienione błędy. Pozdrawiam.
| |
| Autor: | Joanna | |
| Data: | 2009-11-19 00:00:00 | |
| Treść: | Witaj Stasiu.W opisie strony zauważyłam dwa błędy:"badziej"-bardziej oraz"to"-do
Jeszcze nie radzę sobie z komputerem ,dopiero raczkuję,ale spaczenie zawodowe zostało. :-))
| |
| Autor: | Ula | |
| Data: | 2009-11-17 00:00:00 | |
| Treść: | Strona staje się coraz ładniejsza i coraz bardziej profesjonalna:)Mam tylko uwagę co do forum. Może dałoby się zrobić tak, żeby pokazywał się cały wątek od razu, bo naciskanie każdej odpowiedzi, żeby ją zobaczyć, jest nieco męczące. A tak poza tym to SUPER! :-))
| |




| Wczoraj: | 2001 |
| Dziś: | 159 |








