Autor:Stanisław Wierzbicki
Data:2009-11-20 00:00:00

Treść:Słusznie, też staram się pisać emaile i na forum bardzo uważnie. Niestety, pisałem to już późnym wieczorem po ukończeniu prac na nową stroną. Oczywiście, poprawiłem wymienione błędy. Pozdrawiam.

 

Autor:Joanna
Data:2009-11-19 00:00:00

Treść:Witaj Stasiu.W opisie strony zauważyłam dwa błędy:"badziej"-bardziej oraz"to"-do Jeszcze nie radzę sobie z komputerem ,dopiero raczkuję,ale spaczenie zawodowe zostało. :-))

 

Autor:Ula
Data:2009-11-17 00:00:00

Treść:Strona staje się coraz ładniejsza i coraz bardziej profesjonalna:)Mam tylko uwagę co do forum. Może dałoby się zrobić tak, żeby pokazywał się cały wątek od razu, bo naciskanie każdej odpowiedzi, żeby ją zobaczyć, jest nieco męczące. A tak poza tym to SUPER! :-))

 

 
Wczoraj:2001
Dziś:159