





| Autor: | Sylwester | |
| Data: | 2013-12-31 12:40:00 | |
| Treść: | Jeszcze chwila, jeden krok i wejdziemy w Nowy Rok. Z nowymi postanowieniami I czystymi myślami Robimy do przodu krok Z nadzieją, że będzie To dobry rok! Niech się życie z górki toczy, Niechaj wiatr nie wieje w oczy! Spełnienia marzeń, wielu pięknych wrażeń, Szczęścia, zdrowia, pomyślności, W sercu niechaj radość gości.
Za kilkanaście godzin powitamy kolejny rok, który przez kilka dni będzie NOWY.
Udanej zabawy sylwestrowej, niech tańce trwają do białego rana. | |
| Autor: | B.Boguta | |
| Data: | 2013-12-24 07:31:00 | |
| Treść: | Dzwon wibruje w powietrzu, płatki śniegu strąca i wschodzi Pierwsza Gwiazda, kolędą dzwoniąca. Święte Dziecko ze żłobu- światu się uśmiecha I budzi w twardych sercach zapomniane echa. W Noc Wigilii tak blisko Ziemi- Nieba brzeg,
a wszystkie czarne sprawy- bieleją jak śnieg.
Bóg się rodzi, Moc truchleje...... | |




| Wczoraj: | 212 |
| Dziś: | 1891 |








