Autor:Taisa Lisowska
Data:2014-01-01 11:09:00

Treść:Pesymisto i wszyscy narzekający! Szkoda życia na ciągłe narzekanie.W Polsce Ludowej było źle, po transformacji be..., to kiedy Wam wszystkim narzekającym będzie dobrze?!!!  Osobiście spiewałam w szkolnym chórze w Zaukach, ale tej piosenki nie pamiętam.Jeśli chodzi o Pana Franciszka Apanowicza. Brawo Panie Kierowniku i Pani Apanowicz!,że nie siedzicie na emeryturze i nie narzekacie,że jest za niska,że jest źle, tylko włączyliście się aktywnie w życie kulturalne i społeczne naszej gminy.A zespół, w którym Pan Apanowicz gra nosi nazwę Kapela Chutar. Bardzo lubię słuchać Ich i oglądać. Przesympatyczni ludzie! Brawo moim nauczycielom!!!. Pesymiści, więcej optymizmu i wiary w człowieka !!!! Jeśli sami nie uaktywnicie się, to nikt Wam niczego za darmo nie przyniesie!

 

Autor:Pesymista
Data:2014-01-01 09:05:00

Treść:nowy rok wszelkich podwyżek,jeszcze większego bezrobocia i upadającego państwa.A więc cieszmy się.

 

Autor:NOWY ROK
Data:2014-01-01 01:06:00

Treść:Kiedyś w szkole w Załukach śpiewano taką okolicznościową pieśń.

Nowy Roku, ty urodzaj, naszym polom, łąkom daj
by jak śnieżnobiała brzoza, rósł nasz ukochany kraj.

To działo się jeszcze za czasów głębokiego komunizmu, kiedy na ścianie w szkole wisiał portret Gomółki, a potem Gierka. Szkolny chór, który wyśpiewywał takie pieśni prowadził p. Apanowicz. Teraz pan Franciszek przygrywa na skrzypkach w jakimś zespole ludowym, ale nie znam nazwy tego zespołu.

 

Właśnie nadszedł Nowy Rok 2014 !

 
Wczoraj:212
Dziś:1884