Autor:Anty Zimówka
Data:2010-01-25 16:38:24

Treść:Po obejrzenie zimowej fotogalerii przychodzą mi na myśl słowa napisane przez J. Przyborę.
Na całej połaci - śnieg.
W przeróżnej postaci - śnieg.
Na siostry i braci - zimowy plakacik -
śnieg. -
śnieg.
Na naszą równinę - śnieg.
Na każdą mieścinę - śnieg.
Na tłoczek przed kinem
na ładną dziewczynę -
śnieg -
śnieg.
Pasują tutaj bardzo dobrze.Przeważnie to widać na tych fotkach biały bezkres, który wpędza mnie w zimową depresję. Chociaż zauważyć można też dwie postacie. Jedna z nich to chyba JA!

 

Autor:Stanisław Wierzbicki
Data:2010-01-25 08:34:08

Treść:Aby zobaczyć zimową szatę strony, należy wyczyścić tymczasowe pliki internetowe. W Internet Explorerze robimy tak: Narzędzia | Opcje internetowe | Ogólne | Historia przeglądania | Usuń ... | Tymczasowe pliki internetowe. Zachęcam!

 

Autor:Stanisław Wierzbicki
Data:2010-01-24 20:49:42

Treść:Zapraszam do nowej fotogalerii, do obejrzenie uroków zimy w Raduninie. Jak widać, zrobiłem też zimową szatę strony, aby nastrój był całkowity. Jak przyjdzie wiosna, zmienię na inną.

 

A zając kica koło wieży i się nie boi!

 
Wczoraj:212
Dziś:1648