






| Temat: | Zima w Raduninie | |
| Autor: | Stanisław Wierzbicki | |
| Data: | 2010-01-18 21:10:56 | |
| Treść: | Wczoraj wróciłem z Radunina. Zima taka, że ledwo dachy domów wystają z zasp. Za tydzień w fotogalerii trochę zdjęć z zasypanego Radunina.
To nie jest fotomontaż, ale prawdziwe zdjęcie! | |

| Autor: | Anty Zimówka | |
| Data: | 2010-03-05 20:16:55 | |
| Treść: | A zima trzyma nadal. Kto ją wypłoszy z terenu Radunina?. Niech idzie sobie do Gródka albo Załuk. Ja już jej tu NIE CHCĘ!!!!!!
| |
| Autor: | Miki | |
| Data: | 2010-01-26 12:23:20 | |
| Treść: | Oczywiście w gminie Gródek, w Raduninie zima jest najpiękniejsza!!!!!!!!! Aby tylko złagodniała.
| |
| Autor: | Obserwator zmian | |
| Data: | 2010-01-26 08:22:58 | |
| Treść: | Widzę, że nawet motyl zamienił się w śniegowy płatek. Czyli jest bardzo źle, zima trzyma.
| |




| Wczoraj: | 212 |
| Dziś: | 1865 |








