Autor:Andrzej Kasperowicz - Sokole
Data:2014-04-02 14:02:00

Treść:Serdecznie dziękuję Panu Stanisławowi Wierzbickiemu za zamieszczenie w sekcji Okolice: historii linii kolejowej Białystok – Wołkowysk – Baranowicze (Zubki Białostockie). Zapraszam do odwiedzania sekcji Okolice i zapoznanie się z historią zabytkowej linii kolejowej. Zapewne większość internautów chociaż raz w życiu jechało pociągiem do Białegostoku. Pozdrawiam Wszystkich i życzę wszystkiego najlepszego !!

Ps. Link do strony internetowej RADUNIN zamieściło na swojej stronie internetowej Gminne Centrum Kultury  w Gródku. To się chwali !  Brawa Panu Stanisławowi autorowi strony !!
http://gckgrodek.pl/

 

Autor:konduktor
Data:2014-02-19 21:29:00

Treść:Pociąg do Walił być musi. Przecież napiastowkiej wiadukt Zbudowano za 7 mln. Za te pieniądze za darmo autobus może jeździć parę lat. Wymuszone zostało wprowadzenie regularnej linii do Walił żeby zamknąć usta ludziom. W jakim my kraju żyjemy? Gdzie niekompetentni urzędnicy podejmują decyzje,a my zdanie płacimy. Alecieszmy się Z nierentownego pociągu jeżdżąceg o po wiadukcie za 6 mln.

 

Autor:Stanisław Wierzbicki
Data:2014-02-02 19:04:00

Treść:

Pan Andrzej Kasperowicz przesłał uzupełnienie do historii kolei w postaci 2 mapek i wpisu o kręceniu filmu Ludzie z pociągu na stacji Kuriany.

Zapraszam do menu Okolice| Kolej Białystok Zubki B.

 

 
Wczoraj:688
Dziś:186