






| Temat: | Boże Narodzenie 2011 | |
| Autor: | Taisa Lisowska | |
| Data: | 2011-12-18 10:59:14 | |
| Treść: | Boże Narodzenie wkrótce, więc życzę Wam szczerze
Ciepłych chwil w rodzinie w Wigilijną Wieczerzę
Wszystko w złocie, zieleni, czerwieni
Niech Nowy Rok będzie pełen nadziei
By spełniło się choć jedno z Waszych marzeń
Dużo szczęścia i niezapomnianych wrażeń!
| |

| Autor: | Stanisław Wierzbicki | |
| Data: | 2012-01-06 11:30:44 | |
| Treść: | Dla wszystkich mieszkańców Radunina najlepsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia lub Trzech Króli składa Autor.
Kartka | |
| Autor: | Sylwester | |
| Data: | 2011-12-31 11:18:03 | |
| Treść: | Z Nowym Rokiem lepsze życie rozpocznijmy wraz.
Niech współpraca z Łaską Bożą przeobraża nas.
Silni Wiarą i Nadzieją, Miłość nieśmy w świat!.
Dni nam lepsze zajaśnieją! Każdy będzie z tego rad!
DO SIEGO ROKU!!! | |
| Autor: | BB | |
| Data: | 2011-12-23 12:45:53 | |
| Treść: | Dziękuję za życzenia. Ja również życzę Mieszkańcom i Sympatykom Radunina wszystkiego dobrego oraz dłuuuuuuuuuugiego , miłego okresu świątecznego ( od jutra do połowy stycznia). Wiem od pani sołtys, że w Raduninie nie ma ani odrobiny śniegu. Dla osób, które tęsknią za śniegiem prezentuję fotki z Tatr. Zdjęcia zrobiłam 21 grudnia, a więc przedwczoraj. W Lublinie jest również dużo śniegu.
Trochę naturalnego i trochę sztucznego śniegu, który produkują armatki śnieżne.
Gubałówka, a tam niżej Zakopane. | |




| Wczoraj: | 212 |
| Dziś: | 1463 |








