





| Autor: | archeolog- amator | |
| Data: | 2011-05-05 08:04:29 | |
| Treść: | A ja myślę, że tym widelczykiem posługiwał się ktoś za czasów carskich. Szkoda, że teraz produkują wszystkie sztućce takie same, bez ozdób. Piękny okaz !!!
| |




| Wczoraj: | 212 |
| Dziś: | 1667 |








| Autor: | archeolog- amator | |
| Data: | 2011-05-05 08:04:29 | |
| Treść: | A ja myślę, że tym widelczykiem posługiwał się ktoś za czasów carskich. Szkoda, że teraz produkują wszystkie sztućce takie same, bez ozdób. Piękny okaz !!!
| |




| Wczoraj: | 212 |
| Dziś: | 1667 |

