Autor:archeolog- amator
Data:2011-05-05 08:04:29

Treść:A ja myślę, że tym widelczykiem posługiwał się ktoś za czasów carskich. Szkoda, że teraz produkują wszystkie sztućce takie same, bez ozdób. Piękny okaz !!!

 

 
Wczoraj:212
Dziś:1873