






| Temat: | Nabożeństwo Majowe | |
| Autor: | B.Boguta | |
| Data: | 2020-05-24 17:04:00 | |
| Treść: | W maju tradycyjnie odbywają się nabożeństwa ku czci Matki Bożej. Ludzie spotykają się pod kapliczkami, żeby odmówić lub odśpiewać Litanię Loretańską. W tym roku w związku z sytuacją pandemiczną nie było zbiorowych modlitw. Dlatego załączam zdjęcia z lat poprzednich ku pamięci i pokrzepieniu serc. Spotkaliśmy się wtedy na posesji Lusi Orzechowskiej pod malutką kapliczką zawieszoną na drzewie w pięknych okolicznościach przyrody. Z wielką radością zaśpiewaliśmy kilka pieśni, a wśród nich "Chwalcie łąki umajone", które widać było wokół nas.
Kilka osób z Radunina zebrało się, aby wspólnie pomodlić i pośpiewać.
Za nami widać małą kapliczkę zawieszoną na drzewie. | |

| Autor: | Dodatek zdjęciowy | |
| Data: | 2025-05-29 08:21:00 | |
| Treść: | Załączam jeszcze zdjęcia sprzed dwóch lat. Niech też ujrzą światło dzienne. Zostały wykonane 1 maja 2023 r.
| |
| Autor: | Królowej Anielskiej śpiewajmy........( w maju Anno Domini 2025) | |
| Data: | 2025-05-23 10:45:00 | |
| Treść: | W tym roku, chociaż pogoda nie sprzyjała spotkaliśmy się, aby uczestniczyć w majowym nabożeństwie pod ogrodową kapliczką u Lusi. Wspólnie śpiewaliśmy pieśni ku czci Maryi i odmawialiśmy Litanię Loretańską. Zdjęcia zostały wykonane w różnych dniach. Niektóre na pierwszy rzut oka są takie same, ale po wnikliwej analizie zauważycie zmiany w składzie osób.
| |
| Autor: | Nabożeństwo Majowe 2022 | |
| Data: | 2022-05-22 13:45:00 | |
| Treść: | W tym roku znowu spotkaliśmy się , żeby wspólnie pomodlić się do Matki Bożej i pośpiewać pieśni ku Jej czci. Spotkania były na posesji L. Orzechowskiej, przy kapliczce obok posesji .p. Bartosza i przy krzyżu na początku wsi zwanym "słupkiem". Załączam parę zdjęć z podwórka L. Orzechowskiej . Niech staną się one wspólną pamiątką tych dni i tej pięknej majowej tradycji.
| |




| Wczoraj: | 317 |
| Dziś: | 293 |








