Autor:ornitolog
Data:2014-11-25 08:07:00

Treść:Pozdrowienia dla dzięcioła Karola i jego znajomych skrzydlatych przyjaciół!

 

Autor:Taisa Lisowska
Data:2014-11-24 15:29:00

Treść:HALO! HALO! A w Raduninie znowu zima. Śniegu ok.20 cm.Od piątku wieczór borykamy się z prądem.Wprawdzie od soboty w Raduninie możemy cieszyć się dopływem prądu, ale  do dzisiaj były już setki przerw w jego dostawie.Wysiadły stacjonarne telefony, sieci komórkowe miały słabe zasięgi.W wielu miejscowościach naszej gminy wciąż jest ciemno.Naszych energetyków wspierają panowie z innych powiatów.Natomiast ptaszki dopominają się jedzenia.Jak co roku przyleciał do naszej ptasiej stołówki dzięcioł Karolek i wiele sikorek.Kocurki ostrzą ząbki, na szczęście mogą oglądać zgłodniałe ptaki przez szybę! .Apeluję o "otwieranie ptasich stołówek".

 

Autor:Zimowy dodatek
Data:2014-02-03 20:16:00

Treść:W Supraślu, kilkanaście kilometrów od naszej wioski również trwa zima. Miasteczko pięknie się prezentuje w śnieżnej otulinie.
Otacza go Puszcza Knyszyńska- ta sama, którą znamy w Raduninie.

 

Kaplica Buchholców- fabrykantów, którzy posiadali fabryki tkackie.

Klasztor mnichów prawosławnych. Widać również kopuły cerkwi, do której pielgrzymują wierni wyznania prawosławnego.

Coraz więcej krzyży pojawia się " przy katakumbach"

Zabytkowy budynek znany pod nazwą " starej poczty"

 
Wczoraj:212
Dziś:1678