Księga Gości

Autor:Jasiek
Data:2013-11-06 17:05:15

Treść:Gratuluję pomysłu i cierpliwości w jego realizacji :) Moi dziadkowie również pochodzą z Radunina, kiedyś w dzieciństwie bardzo lubiłem do nich przyjeżdżać..

 

Autor:Członkowie Zarządu TPS
Data:2013-10-02 20:14:45

Treść:Szanowny Panie Wierzbicki, przypadkiem odkryliśmy niezwykle ciekawą i profesjonalnie prowadzoną przez Pana stronę wsi Radunin, położonej od Sokola o ok 8 km. To zaiste niezwykła wieś, z jej bogactwem kulturowym, ludźmi zaangażowanymi w promowanie swojej wsi w imię dobrze pojętego patriotyzmu lokalnego. Inne małe społeczności mogą Was brać za przykład, próbować dotrzymać kroku w aktywności obywatelskiej, publikowaniu zapisu historycznych wydarzeń i fotografii dokumentalnej dla budowania więzi międzypokoleniowych i przywiązania do miejsca urodzenia. Pragnęlibyśmy nawiązać z Państwem kontakt i zaprosić do nas z nadzieją na nawiązanie dobrosąsiedzkich kontaktów. Najbliższa impreza w Sokolu organizowana przez Towarzystwo Przyjaciół Sokola odbędzie się 19.X.2013 r. o godz.16:00 w (odremontowanym w 2012 r. z funduszy unijnych i gminy Michałowo) zabytkowym Domu Ludowym im. I Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego. Będzie to szóste spotkanie w ramach projektu „Scheda, korzyści czy kompleksy” poświęcona „Tradycyjnym potrawom Puszczy Knyszyńskiej”.Zapraszamy także do odwiedzenia naszej skromnie wyglądającej strony www.sokole-tps.pl

 

Autor:Andrzej Kasperowicz z Sokolego
Data:2013-10-01 23:01:06

Treść:Mieszkaniec wsi Sokole z gminy Michałowo pozdrawia mieszkańców Radunina z sąsiedniej gminy Gródek, odległej zaledwie 8 km przez las Puszczy Knyszyńskiej. Gratuluję Panu Stanisławowi Wierzbickiemu - Wielkiemu Patriocie, który ze środka Polski potrafił wypromować i rozsławić swoją rodzinną wieś Radunin, sąsiednie miejscowości i gminę Gródek. To dzięki Panu! setki, a może tysiące ludzi dowiedziało się, gdzie leży z wielkimi tradycjami przepiękna i urocza miejscowość Radunin i sąsiednie wsie na Podlasiu. Zapewne mieszkańcy Radunina są dumni z Pana i Pana pasji oraz więzi z rodzinną wsią, z której Pan w wieku 15 lat wyjechał pobierać nauki w wielkim świecie, a mimo to wrócił do korzeni! Pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego. Zapraszam do odwiedzania strony internetowej Towarzystwa Przyjaciół Sokola http://sokole-tps.pl

 

Autor:Jarek Lasota
Data:2013-08-16 20:24:28

Treść:Gratuluję pomysłu strony. Mieszkałem kiedyś w Królowym Moście, u Was byłem kilka razy, dlatego z zainteresowaniem przejrzałem materiały. Jak dojeżdżałem PKS-em do liceum (rok 1970-1974) to z pewnością razem z młodzieżą z Radulina (chyba jeden chłopak nazywał się Lisowski??). Potem studiowałem w Warszawie, więc rzadziej tu przebywałem. Teraz bywam w Borkach i Załukach. Okolica piękna. Pozdrawiam serdecznie!

 

Autor:Bratoszów
Data:2013-04-25 21:18:52

Treść:Pozdrawiamy z Bratoszowa www.bratoszow.eu

 

Autor:Obserwator wszystkiego
Data:2013-04-03 17:20:57

Treść:Jestem pod wrażeniem zdjęć, które zawiera " Galeria poprzednia". Tam " widać i czuć" klimat wioski i jej leśnych okolic. Kura rasy radulańskiej jest po prostu urocza!!!! Fotki pokazują wszystkie barwy przyrody, które zmieniają się wraz z nadejściem kolejnej pory roku. Zgadzam się z wpisem na forum, że przydałyby się całkiem nowe zdjęcia z Radunina. Może nawet każdy dom, który tam jeszcze istnieje należałoby uwiecznić na kliszy (czy też na karcie pamięci)?

 

Autor:Wojciech Kmita
Data:2013-03-24 21:27:11

Treść:Bardzo fajna strona znam miejscowość Radunin chociaż ostatni raz byłem tam ok 30 lat wstecz, umieszczone tu zostały zdjęcia moich rodziców /Heleny Staniszewskiej i Mieczysława Kmita/ ze ślubu oraz zdjęcia kuzynów rodziny Emilianczyk.Wielkie uznanie Panu Stanisławowi Wierzbickiemu oraz wszystkim osobom, które współdziałały przy tworzeniu tej strony.

 

Autor:Piotr Z.- z londynu
Data:2013-03-02 00:00:33

Treść:bardzo dobry pomysl z zalozeniem tej strony bo historia tej wsi przetrwa i kazdy moze dowiedziec sie nowych zeczy o ktorych nie wiedzial jacy zyli tam ludzie i jak bylo kiedys i jak jest teraz - super strona pozdrawiam

 

Autor:Iza
Data:2012-11-03 16:08:05

Treść:Witam serdecznie i bardzo chciałam podziękować P.Stanisławowi Wierzbickiemu za utworzenie tej strony. Wakacje zawsze spędzałam w Raduninie, mam bardzo miłe wspomnienia a oglądając zdjęcia jest miło powspominać. Jestem wnuczką Tadeusza i Ireny Chomczyk.
Pozdrawiam wszystkich mieszkańców Radunina.:)

 

Autor:Katarzyna.R.
Data:2012-10-22 10:41:01

Treść:Panie Stanisławie, cóż mam powiedzieć - cudowne zdjęcia! Aż chciałoby się być w tych wszystkich miejscach! Uchwycić magię na zdjęciach - prawdziwy dar! Pozdrawiam z DOZD :)

 

 
Wczoraj:284
Dziś:124